Dublivitaminer

DubliVitaminer to firma, która powstała przez swoją pasję do medycyny naturalnej. Zajmuje się ona importem oraz dystrybucją na terenie Polski, w 100% naturalnych suplementów diety. Firma oferuje również sprzedaż internetową swoich produktów.

Zakres prac
Podjęta współpraca polegała na pracach informatycznych i graficznych. W jej ramach powstał projekt strony www, a później na jego podstawie stworzona została nowoczesna strona internetowa wraz z dedykowanym sklepem internetowym. Wykonany sklep online zawiera dedykowany program partnerski. Stworzony program pozwala na polecanie sklepu przez Klientów poprzez link referencyjny bądź kod polecenia, a polecającym naliczanie prowizji za polecenia. Sklep został zintegrowany systemem płatności DotPay, dzięki czemu Klienci mogą od razu, podczas zakupów zapłacić za nie. Udostępniamy również infrastrukturę serwerową, która pozwala na bezpieczne i szybkie działanie serwisu.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem podjętej współpracy było stworzenie oprogramowania pozwalającego na obsługę sprzedaży produktów marki, a także obsługę programu partnerskiego. Cel ten został osiągnięty dzięki stworzonej stronie internetowej wraz z dedykowanym sklepem online oraz panelem pozwalającym na zarządzanie programem partnerskim.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta