Fabryka Okien PlastMar

PlastMar to śląska fabryka okien PCV. Dostarcza stolarkę okienną i drzwiową dla klientów z całej Polski, a także prowadzi eksport do krajów Unii Europejskiej. Od początku istnienia firmy związana jest ona z Aluplast – europejskim liderem w produkcji profili z PCV oraz Winkhaus – jednym z największych na świecie producentów okuć dla stolarki okiennej i drzwiowej.

Zakres prac
W ramach prowadzonej współpracy wykonujemy projekty oraz wydruki ulotek A6 według bieżących potrzeb Klienta. Zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy również dwustronne wizytówki. Prowadzimy kolportaż stworzonych materiałów reklamowych.

Ponadto prowadzimy również kompleksową obsługę informatyczną firmy, w której odpowiadamy za prawidłowe działanie infrastruktury sieciowej i serwerowej, a także za poprawne działanie stanowisk klienckich. Wdrażamy i obsługujemy specjalistyczne oprogramowanie WHOkna czy AliCAD.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem projektu było stworzenie czytelnych i zarazem przyciągających uwagę materiałów reklamowych. Prowadzona przez nas obsługa informatyczna zapewnia Klientowi poczucie bezpieczeństwa i pewność niezawodnego działania sieci i komputerów w firmie.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta