Kajmar

Kajmar to firma z Mysłowic działająca głównie na lokalnym rynku. Oferuje szeroki asortyment okien i drzwi PCV wraz ze wszystkimi dodatkami takimi jak parapety, rolety czy nawiewniki. Oferta firmy skierowana jest głównie do klientów indywidualnych. Firma oferuje równniez usługi montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

Zakres prac
W ramach prowadzonej współpracy projektujemy i drukujemy w naszej drukarni różnego rodzaju ulotki. Zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy również dwustronne wizytówki. Prowadzimy kolportaż stworzonych materiałów reklamowych.

Ponadto prowadzimy również kompleksową obsługę informatyczną firmy, w której odpowiadamy za prawidłowe działanie infrastruktury sieciowej i serwerowej.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem projektu było stworzenie czytelnych i zarazem przyciągających uwagę materiałów reklamowych. Istotnym elementem współpracy był rzetelny kolportaż materiałów reklamowych. Prowadzona przez nas obsługa informatyczna zapewnia Klientowi poczucie bezpieczeństwa i pewność niezawodnego działania sieci i komputerów w firmie.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta