Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o. to spółka będąca częścią grupy LG International, odpowiadająca za działania logistyczne. Firma posiada ponad 100 oddziałów na całym świecie, a jej głównym zadaniem jest planowanie i obsługa transportu towarów wyprodukowanych przez spółki należące do grupy LG International, m.in. telewizorów czy lodówek na co dzień używanych w naszych domach. Firma posiada również dwie fabryki oraz szereg magazynów w naszym kraju.

Zakres prac
Projekt obejmował rozbudowane prace programistyczne, wraz z wdrożeniem przejrzystego i intuicyjnego wyglądu graficznego na podstawie przesyłanych przez Klienta materiałów.

Pierwszym etapem prac było planowanie budowy aplikacji i dobór odpowiedniej platformy sprzętowej do celów jej obsługi. Głównym czynnikiem determinującym dobór sprzętu było przewidywane obciążenie systemu oraz niezawodność działania.

Kolejnym etapem prac było przygotowanie modułów planistycznych do planowania i organizowania działań logistycznych oraz przygotowanie modułów obsługowych do obsługi magazynu, m.in. ramp załadunkowych czy procesu załadunku. Stworzono również system do obsługi wjazdu i wyjazdu pojazdów dla ochrony, oraz portal dla przewoźników współpracujących z Klientem. Całościowo aplikacja tworzy zaawansowany, nowoczesny i rozbudowany system do kompleksowego zarządzania logistyką wyjścia w firmie.

Ostatnim etapem prac było stworzenie warstwy administracyjnej i synchronizacja wszystkich modułów systemu między sobą. Równolegle prowadzone były prace konfiguracji platformy serwerowej i jej instalacji w Data Center.

Aplikacja jest ciągle rozwijana i rozbudowywana, dzięki owocnej współpracy jaką nawiązaliśmy z Hi Logistics Europe Sp. z o.o.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Głównym założeniem projektu było stworzenie niezawodnego, rozbudowanego systemu, który zoptymalizuje i usprawni pracę w oddziałach Hi Logistics Europe Sp. z o.o. Nowe oprogramowanie z założenia miało usprawnić komunikację między Hi Logistics Europe Sp. z o.o. a przewoźnikami z którymi współpracuje, dać nowe możliwości kontroli procesów logistycznych a także prezentować rozbudowane statystyki pozwalające usprawniać przebiegające procesy.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

We Can Decide

We Can Decide

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta