Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl to internetowy system do obsługi biznesów, w których wymagana jest rezerwacja wizyt. System jest przejrzysty i prosty w obsłudze, dlatego pomaga on i przyspiesza pracę przedsiębiorcom, ale także ułatwia klientom końcowym umówienie się na wizytę. Funkcje, które posiada system umożliwiają kompleksowe zarządzanie biznesem, a także jego promocję. Dzięki elastycznym planom abonamentowym system można dostosować do swoich potrzeb.

Zakres prac
W ramach prac powstał rozbudowany, autorski system do obsługi biznesu wraz z możliwością rezerwacji wizyt online oraz cała identyfikacja marki. Wykonany został system, na który składa się sprzedażowa strona internetowa wraz z kalkulatorem abonamentów oraz rozbudowany system pozwalający między innymi na rezerwację wizyt online, generowanie własnej strony internetowej, obsługę powiadomień SMS/EMAIL, prowadzenie magazynu czy sprawowanie kontroli nad wydarzeniami i wizytami w firmie dzięki zaawansowanemu kalendarzowi. System zintegrowany jest między innymi z kalendarzem Google, SMS API, facebook API oraz płatnościami online takimi jak Dotpay i PayU. Zapewniamy infrastrukturę serwerową pozwalającą na płynne i prawidłowe działanie tak rozbudowanego systemu. Domena zarezerwujtermin.pl administrowana jest również przez nas.

Podczas współpracy stworzono projekt logo wraz z księgą znaków, a także stworzono projekty ulotek różnych formatów m.in. ulotki A6, ulotki A5, ulotki A4 czy ulotki dl i plakaty B1 oraz plakaty B2, wykonano również wydruk przygotowanych materiałów. Stworzone również zostały gadżety reklamowe m.in. długopisy z logo, buttony, teczki oraz naklejki reklamowe i folia na witrynę biura. Wśród licznych prac graficznych wykonane były również wizytówki, które zaprojektowano i wydrukowano z uwzględnieniem kolorów przewodnich zarezerwujtermin.pl. Jesteśmy również odpowiedzialni za działania public relations marki. W ramach podjętej współpracy prowadzone są również działania w social media, w tym prowadzony jest profil – fanpage na faceboooku oraz kanał na youtube, na które przygotowywane są materiały graficzne i wideo. Prowadzone są również kampanie content marketingowe – w tym celu powstała akademia zarezerwujtermin.pl – miejsce w którym publikowane są interesujące treści dla Klientów docelowych, odpowiedzialni jesteśmy zarówno za wykonanie platformy do publikacji wpisów, jak i za tworzenie treści i przygotowywanie grafiki. Stale przeprowadzane są również kampanie mailingowe.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem projektu było stworzenie nowej marki – zarezerwujtermin.pl, aby spełnić ten cel, w pierwszym etapie prac stworzony został produkt, czyli systemu do obsługi biznesów, w których konieczna jest rezerwacja. System działa w modelu SAAS - Software as a Service , dzięki licznym abonamentom dostosowuje się do potrzeb Klienta końcowego. Drugi etap prac obejmował promocję stworzonego rozwiązania. Dotarcie do potencjalnych Klientów i zachęcenie ich do skorzystania ze stworzonego oprogramowania. Cel projekt został osiągnięty dzięki stworzeniu innowacyjnej platformy pozwalającej na prowadzenie i promocję biznesu wieloplacówkowego oraz przeprowadzonym kampanią reklamowym na skalę ogólnopolską.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

We Can Decide

We Can Decide

Masterdieta

Masterdieta