Wegiel-sprzedaz.pl

Wegiel-sprzedaz.pl to platforma internetowa powstała dla firmy IKO – jednego z liderów pośrednictwa w sprzedaży węgla na Śląsku. Międzynarodowa firma oferuje szeroki asortyment z polskich i czeskich kopalń zarówno dla klientów indywidualnych jak i hurtowników.

Zakres prac
Zakres prac wykonanych dla wegiel-sprzedaz.pl stale się rozrasta, ze względu na potrzeby zmian naszego klienta. Wykonana została wizytówkowa strona internetowa z rozbudowanym panelem administracyjnym opartym o autorski system CMS pozwalającym na łatwą edycję treści przez naszego klienta. Strona została wyposażona w dodatkowy moduł, który pozwala klientowi ostatecznemu na przesłanie swojego numeru telefonu , aby konsultant firmy mógł do niego oddzwonić z prezentacją oferty. Strona utrzymywana jest na naszych serwerach. Prowadzimy stałą obsługę informatyczną firmy na zasadzie wsparcia technicznego. Stale projektujemy i drukujemy również sezonowe ulotki reklamowe. Wprowadzony został również program lojalnościowy, w ramach którego zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy karty stałego klienta. Zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy również papier firmowy do użytku w formie papierowej jak i elektronicznej. Stale dla naszego klienta z branży węglowej projektujemy i grawerujemy długopisy reklamowe.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem stałej współpracy z firmą jest projektowanie, drukowanie i dostarczanie bieżących materiałów reklamowych oraz ich kolportaż. W ramach usługi outsourcingowej prowadzonej na rzecz wegiel-sprzedaż.pl zapewniamy całodobową opiekę techniczną nad firmowym sprzętem komputerowym, co zapewnia stabilne i bezproblemowe działanie firmy.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta