Starsq

Starsq to firma, która zajmuje się outsourcingiem pracowniczym branży IT. Zatrudniając najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, firma oferuje różnego rodzaju usługi na najwyższym poziomie.

Zakres prac
Podjęta współpraca obejmowała prace informatyczne i prace graficzne. Powstała nowoczesna strona internetowa prezentująca ofertę firmy. Strona została wzbogacona formularzem pozwalającym na przesłanie CV przez kandydatów starających się o pracę w firmie Strasq, a także zawiera formularz kontaktowy oraz została przeprowadzona integracja z mapami Google, co umożliwiło umieszczenie na stronie mapy dojazdowej. Świadczona jest również przez nas usługa hostingowa dla wykonanej strony internetowej. Strona została wykonana w języku angielskim. Powstał również graficzny projekt oferty firmy w formacie a4.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem współpracy było stworzenie atrakcyjnej wizualnie strony internetowej, która ma przedstawiać ofertę firmy i zachęcać do skorzystania z jej usług. Katalog pdf, który powstał również ma na celu przedstawienie w atrakcyjny sposób oferty firmy. Oferta może być przesyłana drogą mailową lub może zostać wydrukowana i służyć jako broszura reklamowa.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta