Widun Kettlebell Club

Widun Kettlebell club to klub sportowy specjalizujący się w treningu z użyciem obciążników kettlebell. Klub swoją siedzibę ma we Wrocławiu, gdzie organizowane są zajęcia, które poprawiają jakość i komfort życia. Oferowane treningi dostosowane są do poziomu sprawności fizycznej i są w stanie zniwelować bóle kręgosłupa, kolan lub barków, powstałych w wyniku chorób cywilizacyjnych i urazów.

Zakres prac
Współpracą, którą podjęliśmy z klubem Widun Kettlebell polegała na różnego rodzaju pracach graficznych. Zgodnie z ustaloną kolorystyką i logiem, powstał projekt ulotek, wizytówek oraz kart VIP i kart wejść ilościowych. Inne podjęte prace polegały na stworzeniu projektu grafiku klubu.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem współpracy było stworzenie projektów graficznych, zgodnie ze wskazówkami klienta oraz z uwzględnieniem ustalonej stylistyki. Przygotowane materiały mają służyć klientom klubu, a grafik ma w prosty i jednoznaczny sposób umożliwić im wybranie odpowiednich dla nich zajęć. Natomiast stworzone ulotki mają zachęcić wszystkich do aktywności fizycznej i do ćwiczeń w klubie Widun Kettbell.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta