Książka "Jem Ryby 2"

Książka w kształcie ryby to projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego. Publikacja zawiera 40 przepisów kulinarnych, których autorem jest Pani Katarzyna Bieniek.

Zakres prac
Zakres prac obejmował przygotowanie niestandardowego layoutu książki wraz z projektem okładek, skład i łamanie tekstu oraz pełne przygotowanie książki do druku. Książka składa się z 80-ciu stron przepisów kulinarnych z wykorzystaniem ryb słodkowodnych, strony połączone są spiralą, a sama książka opatrzona jest numer ISBN. Książka "ryba” została również przez nas offsetowo wydrukowana w tysiącach sztuk egzemplarzy z wykorzystaniem niestandardowego wykrojnika.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego było przygotowanie publikacji, która zwiększy wiedzę na temat możliwości zastosowania regionalnych ryb słodkowodnych w codziennej kuchni, a tym samym zwiększy sprzedaż ryb u lokalnych dostawców. Cel ten został osiągnięty dzięki wykonaniu niestandardowej i ciekawej publikacji w kształcie ryby zawierającej przepisy kulinarne z wykorzystaniem ryb słodkowodnych. Do każdego przepisu dołączone jest zdjęcie potrawy.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta