Fundacja "Szlachetny gest"

Szlachetny Gest to fundacja, która jak sama określa, chce być kołem ratunkowym dla dzieci dotkniętych chorobą oraz tych, które zostały poszkodowane w wypadkach. Podopieczni fundacji mogą liczyć nie tylko na pomoc materialną, ale także na wsparcie duchowe oraz wsparcie ich rodzin i bliskich.

Zakres prac
Podjęta współpraca, polegała na stworzeniu spójnego wizerunku fundacji Szlachetny Gest. Po konsultacjach z klientem, wybrane zostały kolory przewodnie oraz powstał znak rozpoznawczy fundacji, czyli logo. Wykonane zostały jeszcze inne prace graficzne, zaprojektowano papier firmowy, wizytówki oraz stworzono księgę identyfikacji wizualnej fundacji. Na potrzeby akcji promocyjnej , dotyczącej pomocy dzieciom poszkodowanym w pożarach, powstało specjalne logo akcji – ciepło-gorąco-parzy. W ramach współpracy powstała również strona internetowa fundacji, która posiada autorski system zarządzania treścią - cms, umożliwiający samodzielną aktualizację danych na stronie.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem współpracy, która została podjęta z fundacją, było stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej oraz przejrzystej strony internetowej, która ma stanowić źródło informacji dla wszystkich zainteresowanych działalnością fundacji zarówno podopiecznych fundacji jaki i darczyńców.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta