BWL Sp. z o.o.

BWl to grupa specjalistów działających w zakresie TSL w kraju i zagranicą. Firma świadczy również usługi pomocy drogowej, wynajmu naczep oraz prowadzi sprzedaż opon do samochodów ciężarowych. Firma nieustanie rozszerza zakres oferowanych usług, nie zapominając o tym o rzetelności i terminowości ich wykonywania.

Zakres prac
W ramach prowadzonej współpracy ze spółką BWL został wykonany projekt logotypu oraz zaprojektowane i wydrukowane spersonalizowane wizytówki dla pracowników firmy . W późniejszym czasie zostały przedstawione przez nas propozycje domen, z których ostatecznie została wybrana obecna domena firmy. Wykonaliśmy wizytówkową stronę z intuicyjnym modułem wyrażania opinii i ocen dotyczących działalności firmy. Stworzona przez nas strona internetowa jest utrzymywana na naszych serwerach. Przygotowaliśmy i skonfigurowaliśmy stanowiska komputerowe dla pracowników firmy. W ramach stałej współpracy świadczymy outsourcing w siedzibie spółki.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem projektu było przygotowanie pod kątem marketingowym i informatycznym firmy do rozpoczęcia działalności na rynku usług logistycznych. Wykonane przez nas prace graficzne pozwoliły na stworzenie w pełni rozpoznawalnej i unikatowej marki. Stworzona przez nas strona internetowa pozwala na zapoznanie się z ofertą, a dodatkowo wyrażenie opinii na temat firmy BWL. Wykonane przez nas działania informatyczne pozwoliły na rozpoczęcie pracy pracownikom firmy na stanowiskach komputerowych, niezbędnych do wykonywania codzienny obowiązków. Sprawowana przez nas stała opieka outsourcingowa pozwala na bezpieczną i niezawodną pracę firmy pod kątem informatycznych.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta