Cztery Pory Roku

Cztery Pory Roku to restauracja znajdująca się w Szczecinie na osiedlu Warszewo. Specjalnością restauracji jest kuchnia włoska, w tym także pizza. Restauracja oprócz posiłków w lokalu, oferuje również dowóz dań pod wskazany adres, także do firm. W każdy weekend szef kuchni przygotowuje specjalne dania dla klientów.

Zakres prac
Podjęta współpraca obejmowała zlecenia graficzne oraz wydruki. Stworzony został nowy projekt logo marki Cztery Pory Roku. Zaprojektowany i wydrukowany został baner reklamowy o określonym rozmiarze, a także przygotowano projekt ulotki A5 z menu, która została również przez nas wydrukowana.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem współpracy było wykonanie określonych prac graficznych, zgodnie ze wskazówkami klienta. Wykonana ulotka przedstawia w atrakcyjny sposób ofertę gastronomiczną restauracji i zawiera wszystkie niezbędne dane teleadresowe w widocznym miejscu, co ma zachęcić wszystkich do odwiedzenia restauracji lub zamówienia posiłków na wynos. Stworzone logo oraz baner stanowią elementy charakterystyczne i rozpoznawcze restauracji Cztery Pory Roku, dzięki czemu Klienci mogą bezproblemowo trafić do szczecińskiej restauracji.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta