Nails Care - Manicure & Pedicure

Nails Care to nowa na rynku marka świadcząca mobilne usługi manicure i pedicure z dojazdem do klienta. Zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę na bazie wysokiej jakości kosmetyków znanych na całym świecie marek.

Zakres prac
Projekt obejmował szeroki zakres prac graficznych jak i programistycznych. Pierwszym etapem i jak się okazało najtrudniejszym w tym przypadku było stworzenie identyfikacji marki. Po wielu propozycjach udało się wybrać logo -klasyczne, eleganckie, ponadczasowe. Graficy wykonali również liczne projekty ulotek reklamowych prezentujące ofertę handlową, które później wraz z wizytówkami w formie terminarza kolejnych wizyt zastały wydrukowane w naszej drukarni. Stworzyliśmy również projekt oraz wykonaliśmy nadruk na długopisach reklamowych w dwóch kolorach – pomarańczowych i białych. Zostały zaprojektowane i wydrukowane również klasyczne, białe papierowe torby dla klientów salonu paznokci. Główną ideą tego biznesu jest mobilność, w związku z czym zaprojektowane i wykonane zostały w kilku wariantach magnesy na samochód, gdyż klientka chciała poza pracą wykorzystywać samochody do celów prywatnych. W ramach projektu unijnego została wykonane strona internetowa z autorskim systemem CMS pozwalającym na łatwe zarządzanie treścią strony.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem projektu było stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej dla nowej firmy rozpoczynającej działalność na lokalnym rynku. Głównym założeniem projektu była prezentacja firmy u klienta, stąd dobór materiałów reklamowych. Na życzenie klientki w projekcie zostały połączone klasyczne elementy z odrobiną szaleństwa. Stworzona witryna internetowa daje pełną możliwość aktualizacji treści klientce np. uzupełnianie galerii, dodawanie aktualności czy nowych certyfikatów co pozwala na zachowanie ciągłego kontaktu z klientem, tak istotnego w bezpośredniej sprzedaży usług.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta