Sylmiet

Sylmiet to firma działająca na rynku branży mundurowej już od ponad 30 lat. Dzięki temu zdobyła cenne doświadczenie i czołową pozycję rynkową. Głównym zadaniem firmy jest produkcja koszul korporacyjnych oraz odzieży służbowej. Ponadto firma produkuje odzież dla formacji mundurowych: Policji, Agencji Ochrony, Straży Miejskich, klas mundurowych.

Zakres prac
W ramach prowadzonej współpracy został stworzony dedykowany system ERP do zarządzania procesami w firmie. Projekt obejmował wykonania systemu bezpiecznego logowania do systemu, moduł o obsługi zamówień wprowadzanych przez przedstawicieli handlowych firmy, system magazynowy, w którym przechowywane są informację o stanach magazynowych produkowanych przez naszego klienta towarów, a także system do zarządzania produkcją, w którym wprowadzane są bieżące potrzeby produkcyjne firmy i możliwa jest ich kontrola w odniesieniu do stanów magazynowych i złożonych zamówień.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem projektu było dostarczenie naszemu klientowi dedykowanego narzędzia, które usprawni pracę zakładu produkcyjnego, podniesie poziom wydajności i kontroli produkcji a także pozwoli na łatwe i szybkie zarządzanie magazynem i złożonymi zamówieniami.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta