Lamela.eu

Lamela.eu to firma oferująca szeroki wybór ekskluzywnych donic, sprzedająca swoje produkty w krajach europejskich między innymi na terenie Niemiec i Wielkiej Brytanii, a także Polski. Rynek e-commerce jest głównym kanałem sprzedażowym firmy.

Zakres prac
Zakres prac obejmował stworzenie dedykowanego sklepu internetowego wraz z zaawansowanym konfiguratorem produktu. W sklepie został wdrożony system szybkich płatności internetowych PayPal.  Do sklepu zostały wdrożone trzy wersje językowe wraz z obsługą trzech walut. Sklep został wykonany z użyciem API eBay, dzięki czemu zawiera rozbudowany panel administracyjny pozwalający m.in. wystawiać aukcje produktów z magazynu bezpośrednio na ebay.de, pobierać zakończone aukcje z ebay.de, prowadzić obsługę posprzedażową. Do sklepu został wykonany autorski system do fakturowania pozwalający na automatyczne i ręczne wystawianie faktur do produktów kupionych zarówno w sklepie jak i na portalu eBay. System pozwala na wystawianie faktur zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wykonany moduł magazynu pozwala na łatwą kontrolę ilości sprzedawanego towaru zarówno ze sklepu jak i za pośrednictwem eBay. Do całego systemu została zaprojektowana i wdrożona indywidualna szata graficzna.  Dla naszego klienta przygotowaliśmy również szablon sprzedażowy na eBay.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem projektu było wykonanie autorskiego sklepu internetowego, który ułatwiłby kontrolę i zarządzanie sprzedażą na eBay i w sklepie online. Cel ten został osiągnięty dzięki stworzonej dedykowanej aplikacji, która za pośrednictwem API eBay pozwala na znaczną synchronizacje i kontrolę sprzedaży na portalu eBay, pełniąc rolę swoistego menedżera sprzedaży. Oczywiście jak każdy sklep internetowy, również ten powstał po to by sprzedawać produkty dlatego wykonane wersje językowe zwiększają w znacznym stopniu obszar sprzedażowy firmy. Intuicyjny i przejrzysty interfejs pozwala na łatwą obsługę sklepu zarówno przez klienta jak i administratora platformy sprzedażowej.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta