Eurojumper s.c.

Innowacyjny system wyszukiwania PROSPECTOR został stworzony z myślą o osobach, które na co dzień wyszukują ogłoszeń w Internecie, w tym w Biuletynie Informacji Publicznej. System posiada rozbudowana i stale aktualizowaną bazę, nowoczesną wyszukiwarkę i intuicyjny design. Dzięki dostępności kilku planów abonamentowych, każdy może dostosować opłaty do swoich potrzeb.

Zakres prac
W ramach prowadzonego projektu powstała innowacyjna platforma B2B oparta o zaawansowany mechanizm wyszukiwania PROSPECTOR. Na portal internetowy składa się strona internetowa przedstawiająca ofertę serwisu, zarządzana z poziomu autorskiego systemu CMS, system wyszukiwania przetargów publicznych w treści branżowych witryn internetowych, wraz z możliwością ustawienia cyklicznych powiadomień o nowych ogłoszeniach oraz opcją personalizacji wyszukiwania. Platforma została wyposażona w profesjonalny system CRM, wraz z autorskim systemem fakturowania. Portal oferuje kilka opcji abonamentowych za które płatność jest realizowana za pośrednictwem systemu szybkich płatności PayU. Do portalu została wdrożona nowoczesna, biznesowa grafika, wraz z odnośnikami do portali społecznościowych Facebook i Twitter. Serwis utrzymywany jest na naszych serwerach.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem projektu było stworzenie innowacyjnego serwisu wpasowującego się w nowoczesny model biznesowy naszego klienta, który polegał na utworzeniu portalu, w którym w jednym miejscu można znaleźć wszystkie przetargi publiczne z różnego rodzaju branż. Założeniem serwisu jest ułatwienie przedsiębiorcom biorącym udział w przetargach szybkie ich odnalezienie i dotarcie do ogłoszenia. W założeniu klienta serwis musiał był stworzony z duchem biznesu i nowoczesności, zapewniając prostą i intuicyjną obsługę, a stronie administracyjnej gwarantując jak najbardziej zautomatyzowane działanie.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta