Projekty graficzne

Klienci coraz częściej "kupują oczami", dlatego wiemy, że projekty graficzny są często jednym z ważniejszych elementów decydującym o powodzeniu działań marketingowych Twojej firmy. Mamy głowy pełne kreatywnych pomysłów dlatego nie pozwolimy aby klient przeszedł obojętnie obok Twojej reklamy. Wykonujemy projekty zarówno na potrzeby druku jak i realizacji internetowych.

Wstęp

Projekty graficzne na potrzeby druku

Wykonujemy profesjonalne projekty graficzne materiałów reklamowych na potrzeby druku zarówno offsetowego jak i cyfrowego, w tym projekty ulotek, folderów, katalogów, skład i łamanie magazynów. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty z zakresu DTP.

Wstęp

Projekty graficzne na potrzeby Internetu

Wykonujemy kompleksowe projekty graficzne stron internetowych. Każdy projekt powstaje od A do Z spersonallizowany dla konkretnego klienta. Nie korzystamy z gotowych szablonów, dzięki czemu zamawiając u nas projekt strony www masz pewność, iż będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Projektujemy również layouty sklepów online. Wiemy, że aby zaistnieć w sieci nie można sobie pozwolić na szablonowe rozwiązania, dlatego tworzymy unikalne sklepy internetowe, które sprzedają. W czasach, gdy sprzedaż za pośrednictwem Internetu wciąż rośnie oferujemy również profesjonalne projekty graficzne szablonów na popularnych portalach aukcyjnych np. Allegro czy e-Bbay. Projektujemy również szaty graficzne rozbudowanych portali informacyjnych, a także aplikacji dedykowanych. Tworzymy również elementy składowe większych projektów, jak np. banery do sklepów internetowych, stron www, portali społecznościowych np. Facebooka, a także na potrzeby kampanii reklamowych np. Google AdWords czy mailingowych (szablony newsletter).

Wstęp

Projekty graficzne opakowań produktów oraz etykiet

Wyróżnij się na półce sklepowej – zamów profesjonalny projekt opakowania produktu. W dzisiejszych czasach gdy półki sklepowe uginają się od ilość produktów ważną rolę odgrywa jego opakowanie, a także etykiety umieszczone na nim. To wygląd produktu często decyduje czy zostanie on zauważony, zapamiętany, a w ostatecznym kroku zakupiony przez klienta. Projektując opakowania i etykiety produktowe staramy się nadać produktom indywidualny, niepowtarzalny charakter jednocześnie pamiętając o jego profilu, branży, dziedzinie i oczekiwaniach jakie są przed nim stawiane.

Zamawiając u nas projekt graficzny, dostajesz gwarancję:

Domena Okręg

zdjęć gratis

Hosting Okręg

kreatywności

Konta e-mail Okręg

terminowości

Lubimy dużo wiedzieć

Im więcej informacji mamy od klienta tym bardziej jesteśmy w stanie zrozumieć jego cele i potrzeby, poznać zakres zagadnień do zaprojektowania, określić grupę docelową odbiorców i określić rolę odbiorcy.

Wszelkie nasze wnioski płynące z analizy potrzeb klienta kształtują kierunek projektowania co ma wpływ na efekt końcowy.

Pobierz i wypełnij brief
Etapy współpracy

Etapy współpracy przy tworzeniu projektów graficznych

Napisz

Przekazanie materiałów i niezbędnych informacji

Wyślij nam wszelkie materiały jakie posiadasz (np. logo, zdjęcia, teksty) i chcesz aby były wykorzystane w projekcie graficznym. Dodatkowo dobrze by było gdybyś pobrał i wypełnił brief projektowy, który pozwoli nam dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby..

Analiza i wycena

Analiza potrzeb i wstępna realizacja projektu

Kolejny etap to planowanie, szkicowanie, wizualizacja i digitalizacja pomysłów, następnie wybór najlepszych i ich dopracowanie.

Współpraca

Przedstawienie projektu i nanoszenie poprawek Klienta

Następny etap to przedstawienie projektu klientowi i wprowadzenie do stworzonego projektu jego uwag.

Opieka

Zakończenie prac nad projektem i przekazanie projektu w formie elektronicznej

W momencie pełnego zadowolenia klienta następuje oddanie projektu.

Zobacz nasze najnowsze realizacje